Kariera

Key Account Manager

15.02.2024
Kraków

    Naszym Klientem jest wiodący producent z branży FMCG, znany z wysokiej jakości produktów i innowacyjności. Produkty firmy są obecne na półkach sklepów w całym kraju ora na świecie, a zaangażowanie w doskonałość i zadowolenie klienta jest niezachwiane. W związku z stałym rozwojem organizacji poszukujemy Key Account Managera, który wesprze naszego klienta w rozwoju firmy.

  • Zakres obowiązków

    • Utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami.
    • Rozwój i realizacja strategii sprzedaży w celu osiągnięcia celów sprzedażowych.
    • Negocjowanie umów handlowych i warunków współpracy z kluczowymi klientami.
    • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.
    • Współpraca z działami marketingu, logistyki i produkcji w celu optymalizacji oferty dla kluczowych klientów.

  • Wymagania

    • Doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym lub HoReCa.
    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku w branży FMCG.
    • Wykazane sukcesy w budowaniu relacji z kluczowymi klientami oraz w realizacji celów sprzedażowych.
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne.
    • Znajomość rynku FMCG oraz aktualnych trendów rynkowych.

  • Oferta

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Samochód służbowy z segmentu D do użytku prywatnego.
    • Karta sportowa.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.