Kariera

Automatyk

26.08.2024
Ożarów Mazowiecki

    Jesteś gotowy do pracy w dynamicznie rozwijającej się, globalnej firmie, która jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych technik i rozwiązań? Nasz Klient, uznany gracz na rynku międzynarodowym, poszukuje Automatyka.

  • Zakres obowiązków

    • Tworzenie i implementacja innowacyjnych koncepcji technologicznych, które poprawią wydajność i efektywność maszyn.
    • Programowanie i optymalizacja sterowników PLC, dostosowywanie oprogramowania do specyficznych potrzeb.
    • Analiza i usprawnianie maszyn w celu zwiększenia ich efektywności i redukcji kosztów operacyjnych.
    • Wykorzystanie najnowszych technologii i narzędzi do ciągłego doskonalenia.
    • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z sieciami, zapewnienie stabilności i ciągłości operacji.
    • Monitorowanie i utrzymanie systemów automatyki, zapewnienie ich poprawnego działania oraz przeprowadzanie niezbędnych korekt.
    • Udzielanie merytorycznego wsparcia, szkoleń i konsultacji technicznych dla zespołu serwisowego.
    • Przeprowadzanie zaawansowanych diagnoz i napraw maszyn, identyfikacja źródeł problemów i ich skuteczne eliminowanie.
    • Szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów technicznych, współpraca z innymi działami w celu minimalizacji przestojów.

  • Wymagania

    • Doświadczenie w obszarze automatyki/utrzymania ruchu;
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych;
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC i oprogramowania typu PCschematic, AutoCad.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Planowany proces onboardingowy;
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;
    • Pracę w międzynarodowym środowisku;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dofinansowania do wakacji i wydarzeń kulturalnych).