Kariera

Specjalista ds. Odbiorów Mieszkań

13.05.2024
Łódź

    Naszym Klientem jest firma deweloperska, która skupia się na projektowaniu, rozwijaniu i zarządzaniu nieruchomościami mieszkalnymi. Ich działalność obejmuje realizację nowoczesnych kompleksów, które są projektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i funkcjonalności dla przyszłych użytkowników. Nasz Klient jest znany z wysokiej jakości realizacji, innowacyjnych podejść do zarządzania przestrzenią oraz zaangażowania w tworzenie przestrzeni, które wspierają zrównoważony rozwój i integrują się z otoczeniem miejskim.

  • Zakres obowiązków

    • Udział w procesie odbiorów mieszkań
    • Kosztorysowanie i koordynacja remontów mieszkań
    • Koordynacja procesu zgłaszania usterek
    • Kontrola jakości dokumentacji kontraktów przejmowanych do gwarancji
    • Wykonywanie okresowych przeglądów
    • Obsługa programu do rejestracji usterek

  • Wymagania

    • Posiadasz  doświadczenie zawodowe w branży budowlanej/deweloperskiej/real estate.
    • Znasz pakiet MS Office.
    • Kontakty z klientami nie stanowią dla Ciebie trudności.
    • Posługujesz się j. angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość nawiązania długoletniej współpracy.
    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna VIP, nauka j. angielskiego, ubezpieczenie na życie