Kariera

Brygadzista magazynu

25.06.2024
Mińsk Mazowiecki

    Nasz Klient, producent z branży FMCG poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego Brygadzisty Magazynu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem magazynierów oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania magazynu wyrobów gotowych.

  • Zakres obowiązków

    • Koordynowanie pracy zespołu magazynierów
    • Organizacja i nadzór nad procesami magazynowymi
    • Kontrola stanów magazynowych oraz przyjmowanie i wydawanie towarów
    • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP
    • Szkolenie nowych pracowników
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Przygotowywanie raportów i dokumentacji magazynowej

  • Wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub w zarządzaniu zespołem magazynowym
    • Znajomość procesów magazynowych i systemów zarządzania magazynem
    • Uprawnienia UDT
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
    • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Znajomość obsługi komputera

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Rynkowe wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Pakiet benefitów (świadczenia socjalne, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa)