Kariera

Business Development Manager

05.03.2024
Polska

    Nasz Klient, czołowy producent innowacyjnych produktów wspierających produkcję żywności, poszukuje doświadczonego Business Development Managera. To wyjątkowa okazja do zaangażowania w dynamicznie rozwijającą się branżę i wpływu na jej przyszłość. Oferujemy stanowisko, które stanowi połączenie wyzwań z możliwościami realnego wpływu na kształtowanie rynku.

  • Zakres obowiązków

    Strategia i Rozwój Sprzedaży

    • Opracowywanie i realizacja zaawansowanych strategii sprzedażowych, mających na celu osiągnięcie i przekroczenie celów sprzedażowych.
    • Identyfikacja i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze produkcji żywności, z naciskiem na budowanie długotrwałych partnerstw biznesowych.
    • Analiza trendów rynkowych i dostosowywanie strategii sprzedaży w celu maksymalizacji efektywności działań.

    Współpraca Interdyscyplinarna

    • Bliska współpraca z zespołem produktowym w celu rozwijania oferty adekwatnej do zmieniających się potrzeb klientów.
    • Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie kompleksowych ofert sprzedażowych.

  • Wymagania

    • Znajomość sektora żywności, potwierdzona doświadczeniem na podobnym stanowisku.
    • Wykazanie się umiejętnością skutecznego budowania i utrzymywania relacji biznesowych.
    • Wysoka motywacja i zdolność do efektywnej pracy w szybko zmieniającym się środowisku.
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne.
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

  • Oferta

    • Możliwość pracy w sektorze o dużym potencjale rozwojowym.
    • Elastyczność w wyborze modelu pracy (zdalna, mobilna, hybrydowa) z uwzględnieniem preferencji kandydata.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i skuteczności w realizacji celów.
    • Autonomię w działaniu oraz znaczący wkład w kształtowanie strategii sprzedaży.
    • Pakiet narzędzi pracy niezbędnych do realizacji celów zawodowych, w tym samochód służbowy, laptop i telefon.