Kariera

Dyrektor Eksportu

29.05.2024
Polska

    Naszym Klientem jest wiodący producent z branży FMCG, znany z wysokiej jakości produktów i innowacyjności. Produkty firmy są obecne na półkach sklepów w całym kraju oraz na świecie, a zaangażowanie w doskonałość i zadowolenie klienta jest niezachwiane. W związku z stałym rozwojem organizacji poszukujemy Dyrektora Eksportu, który będzie rozwijał sprzedaż eksportową.

  • Zakres obowiązków

    • Tworzenie i realizacja strategii eksportowej firmy.
    • Rozwijanie i zarządzanie zespołem Export Managerów.
    • Rozwijanie nowych rynków zagranicznych i poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.
    • Negocjowanie umów handlowych oraz zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami zagranicznymi.
    • Monitorowanie i analizowanie rynków zagranicznych pod kątem potencjalnych szans i zagrożeń.
    • Współpraca z zespołem marketingowym w celu dostosowania strategii promocyjnych do specyfiki poszczególnych rynków.
    • Koordynacja działań związanych z logistyką i dystrybucją towarów na rynkach zagranicznych.
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności działań eksportowych.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej.
    • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej w kanale nowoczesnym.
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
    • Biegła znajomość języka angielskiego; znajomość dodatkowych języków będzie dodatkowym atutem.
    • Gotowość do częstych podróży służbowych (w tym raz w tygodniu/raz na dwa tygodnie do siedziby firmy w Krakowie)
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz zdolność do samodzielnej organizacji pracy.

  • Oferta

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Samochód służbowy z segmentu D do użytku prywatnego.
    • Karta sportowa.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.