Kariera

Kierownik Zakładu

19.06.2024
Zabierzów

    Naszym Klientem jest jeden z najbardziej renomowanych producentów w branży spożywczej, który od ponad trzech dekad kształtuje standardy i przewodzi w innowacjach. Nasz Klient to nie tylko lider rynku, ale również solidny partner biznesowy, który ceni sobie wysoką jakość produktów.

  • Zakres obowiązków

    • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
    • Zarządzanie zespołem;
    • Monitorowanie i organizacja procesów produkcyjnych, zarządzanie nimi i nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji;
    • Monitorowanie oraz odpowiedzialność za osiąganie założonych wyników wydajności poprzez wskaźnik OEE.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji/kierownika zakładu lub tożsamym;
    • Wykształcenie wyższe;
    • Doświadczenie zdobywane w większych zakładach produkcyjnych.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy;
    • Stanowisko z dużą autonomią działania.