Kariera

Kierownik Produkcji

30.09.2024
Halinów

    Rekrutację prowadzimy dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która jest jednym z liderów w branży FMCG. Nasz Klient jest prekursorem wielu nowoczesnych rozwiązań na polskim rynku i posiada szeroką gamę produktów.

  • Zakres obowiązków

    • Pełne zarządzanie obszarem produkcji,
    • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych,
    • Optymalizacje procesowe w celu zmaksymalizowania wydajności produkcji,
    • Szukanie możliwości optymalizacji procesów i zmian wraz z pełną koordynacją, wdrożenia z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing,
    • Ścisła współpraca z działami wspierającymi w celu efektywnego realizowania planu produkcyjnego,
    • Rozwój podległego zespołu.

  • Wymagania

    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowisku kierownika produkcji/kierownika zmiany produkcyjnej/koordynatora produkcji lub tożsamym,
    • Znajomość zasad lean management,
    • Znajomość pakietu MS Office.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym między innymi prywatna opieka medyczna, karta sportowa i dofinansowanie do wakacji.

    Dodatkowe informacje:

    Wynagrodzenie: podstawowe uzgadniane na podstawie oczekiwań finansowych kandydata (brak widełek) + system premiowy,

    Tryb pracy: stacjonarna, jednozmianowa

    Samochód służbowy: nie