Kariera

Planista Produkcji

23.02.2024
Mińsk Mazowiecki

    Rekrutację prowadzimy dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która jest jednym z liderów w swojej branży. Nasz Klient jest prekursorem wielu nowoczesnych rozwiązań na polskim rynku i posiada szeroką gamę produktów.

  • Zakres obowiązków

    • Opracowanie i zarządzanie kompleksowym planem produkcji, aby zapewnić ciągłość procesów produkcyjnych i optymalne wykorzystanie zasobów.
    • Planowanie krótko-, średnio- i długoterminowe w oparciu o prognozy sprzedaży, zamówienia klientów i poziomy zapasów.
    • Ciągłe monitorowanie efektywności procesów produkcyjnych, identyfikacja obszarów do optymalizacji i wprowadzanie odpowiednich zmian w celu zwiększenia wydajności.
    • Szybka reakcja na zmiany i dostosowywanie planów produkcji.
    • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników produkcji, analiza danych i przedstawianie rekomendacji w celu poprawy efektywności.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku w branży FMCG.
    • Biegła znajomość Excel.
    • Doskonała organizacja czasu pracy.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Możliwości rozwoju zawodowego.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych.