Kariera

Specjalista ds. kontrolingu produkcji

22.03.2024
Starachowice

    Rekrutujemy do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm produkcyjnych w Europie, znanej z innowacyjności i wysokiej jakości produktów.  Szukamy osoby, która pomoże utrzymać naszemu klientowi wysokie standardy jako nowy Specjalista ds. Kontrolingu Produkcji.

  • Zakres obowiązków

    • Analiza kosztów zakładów oraz prezentacja miesięcznych wyników zakładów produkcyjnych.
    • Wdrażanie nowych narzędzi do analizy,
    • Udział w procesie budżetowania.
    • Sporządzanie analiz i raportów.
    • Kompleksowy kontroling produkcyjny.
    • Tworzenie analizy kosztów produkcji.

  • Wymagania

    • Doświadczenie w dziale kontrolingu w firmie produkcyjnej.
    • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excela.
    • Bardzo dobra znajomość systemów ERP.
    • Rozwinięte umiejętności analityczne.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka i ubezpieczenie grupowe).
    • Dostęp do najlepszych technologii i narzędzi.