Kariera

Marketing Manager

21.03.2024
Kielce

    Poszukujemy Marketing Managera gotowego do pracy w firmie w sektorze nowoczesnych rozwiązań elektronicznych.

    Dołączając do zespołu jako Marketing Manager, będziesz miał okazję pracować w dynamicznym środowisku, które ceni sobie inicjatywę i kreatywne podejście do wyzwań. Nasz Klient zapewnia platformę do realizacji ambitnych projektów marketingowych, które mają na celu budowanie i utrzymywanie silnej pozycji firmy na rynku globalnym.

  • Zakres obowiązków

    • Opracowywanie i wdrażanie kompleksowych strategii marketingowych, które zwiększają świadomość marki i promują produkty firmy w skali w Polsce i za granicą.
    • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych w różnych kanałach, w tym cyfrowych, tradycyjnych i społecznościowych, mających na celu osiągnięcie celów biznesowych.
    • Przeprowadzanie badań rynku i analiz konkurencji, aby podejmować decyzje strategiczne i identyfikować nowe możliwości rynkowe.
    • Bliska współpraca z innymi działami, w tym sprzedaży, produktu, w celu zapewnienia spójności komunikacji marketingowej i osiągnięcia wspólnych celów.
    • Efektywne zarządzanie budżetem marketingowym, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku.
    • Zdolność do analizy danych i trendów rynkowych, wyciągania wniosków i adaptacji strategii.
    • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie, zachowując terminowość i wysoką jakość pracy.
    • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca płynną komunikację w środowisku międzynarodowym.
    • Otwartość na nowe pomysły i podejścia, zdolność do tworzenia innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
    • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych.
    • Możliwość pracy w jednej z szybciej rozwijających się branż na świecie.