Kariera

Amazon Ekspert/Amazon Manager

08.04.2024
Kraków

    Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku odzieżowym, która z powodzeniem wprowadza na rynek polski i międzynarodowy wysokiej jakości produkty. Ekspert/Manager, to osoba, która będzie kluczowa w zarządzaniu i rozwijaniu sprzedaży produktów na tym kanale. To stanowisko oferuje nie tylko autonomie, ale również szansę na zbudowanie i kierowanie własnym zespołem, by wspólnie osiągać wyznaczone cele sprzedażowe na rynku polskim i międzynarodowym.

  • Zakres obowiązków

    • Zarządzanie i optymalizacja list produktowych na Amazon, w tym SEO produktów, aby maksymalizować widoczność i sprzedaż.
    • Monitorowanie i analiza wyników sprzedaży oraz recenzji produktów, w celu identyfikacji możliwości wzrostu i optymalizacji.
    • Współpraca z zespołami ds. marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w celu zapewnienia spójnej strategii i doskonałej obsługi klienta.
    • Rozwiązywanie problemów związanych z katalogiem, zamówieniami i zwrotami, a także komunikacja z zespołem wsparcia Amazon w przypadku problemów.
    • Prowadzenie bieżącej analizy konkurencji i trendów rynkowych, aby wdrażać najlepsze praktyki i innowacyjne strategie sprzedaży.
    • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących wyników sprzedaży i strategii optymalizacji.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku.
    • Znajomość narzędzi i metod optymalizacji sprzedaży na Amazon, w tym Amazon Seller Central.
    • Umiejętność analitycznego myślenia i doświadczenie w pracy z danymi.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i pracę z narzędziami.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Oferta

    • Możliwość pełnienia roli strategicznej i operacyjnej w zarządzaniu sprzedażą na Amazon, w tym wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i strategii marketingowych.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
    • Zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy.