Kariera

Specjalista ds. Sprawozdawczości

07.08.2024
Warszawa

    Rekrutację prowadzimy dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej grupy deweloperskiej z międzynarodowym kapitałem.

  • Zakres obowiązków

    • Opracowywanie i przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
    • Aktywny udział oraz koordynacja działań w ramach procesu zamknięcia miesiąca.
    • Współpraca z zewnętrznymi audytorami.
    • Prowadzenie raportowania giełdowego oraz sporządzanie raportów dla akcjonariuszy, banków i obligatariuszy.

  • Wymagania

    • Doświadczenie w audycie zewnętrznym lub wewnętrznym dziale sprawozdawczości finansowej/kontrolingu.
    • Praktyczna znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (IFRS) oraz metod konsolidacji sprawozdań finansowych.
    • Swoboda w języku angielskim, umożliwiająca efektywną komunikację w środowisku biznesowym.
    • Zaawansowana znajomość programu Excel.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie.
    • Budżet na szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych.

    Dodatkowe informacje:

    Miejsce pracy: okolice stacji metra Imielin

    Tryb pracy: hybrydowa, do dwóch dni zdalnie w tygodniu

    Wynagrodzenie: podstawowa do uzgodnienia zgodnie z oczekiwaniami finansowymi (brak widełek) + system premiowy