Kariera

Samodzielny Specjalista ds. Rekrutacji

15.02.2024
Kraków

    Naszym Klientem jest niekwestionowany lider w branży spożywczej, który nieustannie dąży do doskonałości i innowacji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji, który wesprze firmę w prowadzeniu rekrutacji.

  • Zakres obowiązków

    • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnych szczebli.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz hiring managerami.
    • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych.
    • Prowadzenie wywiadów oraz selekcja kandydatów.
    • Współpraca z agencjami zatrudnienia.
    • Raportowanie i analiza efektywności działań rekrutacyjnych.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
    • Probiznesowe podejście
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Zdolności organizacyjne

  • Oferta

    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
    • Zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Kartę sportową.