Kariera

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

02.02.2024
Warszawa

    Rekrutację prowadzimy dla naszego Klienta, zdecydowanego lidera w swojej branży, firmy notowanej w rankingach wśród top 5. Nasz Klient zdobył wiele nagród i wyróżnień za swoje projekty i jakość usług, co potwierdza jego pozycję na rynku.

  • Zakres obowiązków

    • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników, w których przechowywane są dokumenty dotyczące zatrudnienia, awansów, szkoleń i innych zdarzeń związanych z pracą.
    • Przygotowywanie list płac, rozliczanie wynagrodzeń, dodatków, premii i innych składników wynagrodzenia.
    • Prowadzenie ewidencji urlopów, chorobowych i innych nieobecności pracowników.
    • Rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz przekazywanie ich do odpowiednich instytucji.
    • Udzielanie pracownikom informacji na temat ich wynagrodzeń, świadczeń socjalnych, urlopów i innych kwestii związanych z zatrudnieniem.
    • Rozwiązywanie problemów pracowników dotyczących płac i świadczeń.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku.
    • Praktyczna znajomość prawa pracy.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
    • Mile widziane - znajomość j. angielskiego.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie).
    • Wynagrodzenie podstawowe zależne od umiejętności i atrakcyjny system premiowy.
    • Dofinansowania do szkoleń, kursów i nauki języków.