Kariera

Manager HR

23.05.2024
Warszawa

    Naszym Klientem jest polska firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych. Nasz Klient to to dynamiczna i innowacyjna firma, która dzięki swojej ofercie i wartościom zdobywa coraz większe uznanie na rynku rozwiązań inżynieryjnych.

  • Zakres obowiązków

    • Tworzenie polityki oraz strategii personalnej.
    • Opracowanie i wdrożenie stosownych procesów, procedur, regulaminów.
    • Stworzenie i analiza macierzy kompetencji oraz opisów stanowisk.
    • Tworzenie oraz analiza siatki wynagrodzeń oraz systemu premiowego.
    • Stworzenie procesu oceny pracowniczej, koordynacja procesu i analiza wyników
    • Zarządzanie benefitami.
    • Badanie potrzeb szkoleniowych oraz współtworzenie planów szkoleń.
    • Wsparcie w planowaniu rozwoju i ocenie potencjału pracowników.
    • Strategia rekrutacyjna oraz operacyjne działania rekrutacyjne.
    • Tworzenie procesu onboardingu oraz offboardingu.
    • Komunikacja wewnętrzna.
    • Wsparcie kadry menadżerskiej oraz pracowników w zakresie funkcjonujących polityk, procedur, prawa pracy, rozwiązywania konfliktów oraz innych potrzeb z obszaru HR.
    • Podejmowanie innych, potrzebnych działań z obszaru HR.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku Managera HR/HR Business Partnera lub tożsamym, najlepiej w firmie budowlanej, inżynieryjnej lub podobnej.
    • Znajomość narzędzi HR.
    • Umiejętność analizy potrzeb biznesu, dopasowywania oraz wdrażania rozwiązań.
    • Prawo jazdy kategorii B.

  • Oferta

    • Autonomiczne stanowisko z dużą swobodą działania.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).