Kariera

Automatyk/Programista PLC

13.05.2024
Piaseczno

    Naszym Klientem jest firma z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku oraz ugruntowaną pozycją. Firma szczyci się ciągłym rozwijaniem w obszarze inżynierii i technologii, co pozwoliło jej na umocnienie wysokiej pozycji na rynku dzięki profesjonalizmowi i innowacyjności.

  • Zakres obowiązków

    Osoba na tym stanowisku będzie samodzielnie odpowiadała za projektowanie maszyn, programowanie, testy oraz prowadzenie uruchomień u klientów.

    • Projektowanie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
    • Programowanie sterowników PLC (preferowane Siemens).
    • Projektowanie systemów wizualizacji dla HMI i SCADA.
    • Instalacja i uruchomienie systemów u klientów.
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej, w tym instrukcji obsługi urządzeń.
    • Udzielanie wsparcia technicznego klientom.

  • Wymagania

    • Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki oraz elektroniki.
    • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC.
    • Gotowość do podróży służbowych.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na podstawie kontraktu B2B (wybór kandydata).
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia i zdobywanie nowych uprawnień.

    Specyfika pracy

    • Praca w dużej mierze biurowa, związana z programowaniem i projektowaniem.
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia, w zależności od potrzeb projektowych.
    • Podróże służbowe związane z instalacją i programowaniem systemów u klientów.