Kariera

Specjalista ds. kadr i płac

01.10.2024
Warszawa

    Nasz Klient, Biuro Rachunkowe z długoletnim doświadczeniem i stabilną pozycją poszukuje doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej, jesteś zorganizowana/y i szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, zachęcamy do aplikowania!

  • Zakres obowiązków

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS).
    • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.
    • Obsługa systemów kadrowo-płacowych Płatnik oraz Comarch Optima.
    • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON oraz raportów dla Urzędów Skarbowych.
    • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy oraz ich wdrażanie.
    • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia oraz wynagrodzeń.
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, Urząd Skarbowy) oraz klientami firmy.

  • Wymagania

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku, w biurze rachunkowym.
    • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.
    • Doskonała znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zasad naliczania podatków.
    • Znajomość programu Płatnik oraz Comarch Optima.
    • Dokładność, samodzielność i odpowiedzialność za powierzony obszar zadań.
    • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.

    Mile widziane:

    • Znajomość języka angielskiego.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.