Kariera

Mechanik Maszyn

07.06.2024
Ożarów Mazowiecki

    Rekrutację prowadzimy dla dynamicznie rozwijającą się firmy, specjalizującej się w branży budowlanej, która stawia na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. Działalność firmy obejmuje szeroki zakres usług związanych z budownictwem, a w swojej działalności posługują się maszynami budowlanymi projektowanymi na zamówienie.

  • Zakres obowiązków

    • Przeprowadzanie dokładnej diagnostyki usterek maszyn/
    • Wykonywanie napraw mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
    • Używanie narzędzi diagnostycznych oraz komputerowych systemów diagnostycznych do wykrywania i usuwania usterek.
    • Regularne przeglądy i konserwacja maszyn zgodnie z harmonogramem.
    • Montaż i demontaż skomplikowanych podzespołów maszyn, takich jak silniki, przekładnie, układy hydrauliczne.
    • Wykorzystywanie schematów elektrycznych i hydraulicznych do prawidłowego montażu podzespołów.
    • Odczytywanie i interpretacja schematów elektrycznych, hydraulicznych oraz dokumentacji technicznej maszyn.
    • Aktualizacja i prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z przeprowadzanymi naprawami i przeglądami.

  • Wymagania

    • Wykształcenie kierunkowe.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Znajomość MS Office.
    • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy.
    • Ważne prawo jazdy kat. B w celu odbywania podróży służbowych (raz na 3 tygodnie).
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Dyspozycyjność.

  • Oferta

    • Umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy.
    • Przyjazną atmosferę w zgranym i wspierającym się zespole.
    • Kartę sportową i dofinansowanie do wypoczynku.
    • Platformę szkoleniową wspierającą rozwój.
    • Dokształcanie w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Pracę w międzynarodowym środowisku.
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover lub Allianz.
    • Ubezpieczenie na życie PZU.
    • Dofinansowanie do nauki języka obcego (możliwość samodzielnego wyboru lektora).