Specjalista wsparcia rozwoju biznesu/Manager wsparcia rozwoju biznesu

13.05.2024
Kraków

    Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży spożywczej, która od wielu lat pozostaje liderem na rynku, znana z produkcji wysokiej jakości produktów takich jak napoje oraz produkty sypkie.

    Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, dyskretną i potrafisz zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie, ta oferta jest dla Ciebie.

  • Zakres obowiązków

    • Bezpośrednia współpraca z prezesem,
    • Wsparcie w realizacji strategicznych celów firmy oraz bieżących wyzwań biznesowych,
    • Monitorowanie trendów rynkowych, analiza działań konkurencji i identyfikacja nowych możliwości biznesowych,
    • Identyfikowanie obszarów do poprawy, wdrażanie usprawnień oraz monitorowanie efektywności wdrożonych rozwiązań,
    • Koordynacja projektów rozwojowych,
    • Inne działania związane z wsparciem rozwoju biznesu.

  • Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, komunikacja, zarządzanie).
    • Podeście biznesowe i rozumienie funkcjonowania biznesu.
    • Gotowość do pracy stacjonarnej w miejscowości zlokalizowanej w kierunku północno-zachodnim od Krakowa.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
    • Zdolność do pracy pod presją i zarządzanie wieloma zadaniami jednocześnie.
    • Dyskrecja i umiejętność zachowania poufności informacji.

  • Oferta

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.