Kariera

Dyrektor Operacyjny

16.04.2024
Gdynia

    Naszym Klientem jest organizacja, która ma na celu wsparcie ludzi w realizacji ich najśmielszych marzeń i celów osobistych oraz zawodowych, niezależnie od fizycznych czy społecznych ograniczeń. Działa poprzez inspirujące projekty, wyprawy i warsztaty, które uczą, jak pokonywać przeszkody i osiągać niemożliwe. W ramach tej organizacji funkcjonuje akademia, która oferuje programy edukacyjne skierowane do młodych liderów, przedsiębiorców oraz osób pragnących rozwijać swoje umiejętności przywódcze i innowacyjne. Programy te skupiają się na kreatywnym myśleniu, zarządzaniu projektami i umiejętnościach interpersonalnych, przygotowując uczestników do skutecznego działania w zmieniającym się świecie.

  • Zakres obowiązków

    • Zarządzanie codziennymi działaniami organizacji w celu zapewnienia efektywnej i efektywnej realizacji celów organizacyjnych.
    • Optymalizacja procesów w celu zwiększenia produktywności i redukcji kosztów.
    • Rozwój i wdrażanie strategii poprawy jakości usług.
    • Zapewnienie, że wszystkie działania biznesowe są prowadzone płynnie i efektywnie.
    • Rekrutacja, szkolenie, rozwijanie i motywowanie pracowników do osiągania celów firmy.
    • Projektowanie, wdrażanie oraz utrzymanie optymalnych procesów.
    • Szybkie i skuteczne reagowanie na nagłe sytuacje lub problemy operacyjne, zapewnienie ciągłości działania.
    • Dbanie o to, aby działania firmy były zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami branżowymi.
    • Analizowanie potrzeb rynkowych i identyfikowanie nowych możliwości dla rozwoju firmy.
    • Opracowywanie długoterminowych planów rozwoju firmy, w tym strategii ekspansji.
    • Wdrażanie innowacji w ofercie firmy w celu lepszego zaspokajania potrzeb klientów i zdobycia przewagi konkurencyjnej.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku z tożsamymi obowiązkami
    • Umiejętność analizy trendów i adaptacji strategii.
    • Silne umiejętności przywódcze i zdolności interpersonalne.

  • Oferta

    • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która kieruje się szczególnie istotną misją.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego