Kariera

Manager działu Vendingu

13.05.2024
Polska

    Naszym Klientem jest wiodący producent z branży FMCG, znany z wysokiej jakości produktów i innowacyjności. Produkty firmy są obecne na półkach sklepów w całym kraju oraz na świecie, a zaangażowanie w doskonałość i zadowolenie klienta jest niezachwiane. W związku z stałym rozwojem organizacji poszukujemy Managera działu Vendingu, który będzie rozwijał sprzedaż w tym obszarze.

  • Zakres obowiązków

    • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowej dla segmentu Vendingu, uwzględniającej cele biznesowe firmy.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z obecnymi klientami.
    • Zarządzanie zespołem (5 os.).
    • Zarządzanie procesem sprzedaży od identyfikacji leadów po finalizację transakcji, dbając o wysoką jakość obsługi klienta.
    • Analiza rynku i konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rozwoju oraz trendów w branży vendingowej.
    • Koordynacja działań z zespołami Marketingu, R&D, BOK, Logistyki, Planowania we wszystkich aspektach wspierających sprzedaż.
    • Raportowanie wyników sprzedażowych oraz przygotowywanie regularnych raportów dla kierownictwa firmy.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku.
    • Umiejętność samodzielnego zarządzania procesem sprzedaży oraz planowania działań.
    • Umiejętności zarządzania czasem i priorytetami oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Inicjatywa oraz zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku.
    • Znajomość narzędzi i technik sprzedażowych, umiejętność pracy w oparciu o KPI.
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Oferta

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Karta sportowa.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.