Kariera

Koordynator ds. rekrutacji

15.02.2024
Bielsko-Biała

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Organizacja jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia na innowacje i jakość swoich usług. Firma jest  pełna profesjonalistów, którzy cenią sobie współpracę, otwartość na nowe pomysły i ciągły rozwój. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko, która wesprze naszego Klienta w poszukiwaniu i dobieraniu najlepszych talentów.

  • Zakres obowiązków

    • Prowadzenie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych.
    • Prowadzenie rekrutacji od A do Z.
    • Współpraca z działami firmy w celu zrozumienia ich potrzeb rekrutacyjnych.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.
    • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z procesem rekrutacji.
    • Udział w innych procesach HR.

  • Wymagania

    • Doświadczenie na tożsamym stanowisku (specjalista/koordynator/lider w dziale rekrutacji).
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Znajomość technik rekrutacyjnych i narzędzi ATS.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.
    • Proaktywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
    • Pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, szkolenia, dofinansowanie wakacji, dodatkowe świadczenia socjalne)