Kariera

Kontroler Finansowy

27.06.2024
Warszawa
  • O pracodawcy

    Naszym Klientem jest rozpoznawalna grupa deweloperska.

  • Twój zakres obowiązków

    • Przygotowywanie, aktualizowanie i analizowanie budżetów projektów deweloperskich.
    • Śledzenie rzeczywistych kosztów w porównaniu do budżetów i identyfikowanie odchyleń.
    • Przygotowywanie regularnych raportów finansowych dla zarządu.
    • Analizowanie wskaźników finansowych i dostarczanie istotnych informacji do podejmowania decyzji.
    • Ocenianie rentowności.
    • Monitorowanie przepływów pieniężnych i zapewnienie płynności finansowej firmy.
    • Zarządzanie relacjami z bankami i innymi instytucjami finansowymi.
    • Aktywne uczestnictwo w planowaniu strategicznym firmy z perspektywy finansowej.

  • Wymagania klienta

    • Doświadczenie w audycie ogólnym/wewnętrznym dziale kontrolingu.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.
    • Znajomość Excel.

  • Nasz klient oferuje

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwości rozwoju w dynamicznej organizacji.
    • Pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
    • Budżet szkoleniowy.