Kariera

Samodzielny/a Księgowy/a

04.08.2024
Warszawa

    Nasz Klient, Biuro Rachunkowe z długoletnim doświadczeniem i stabilną pozycją poszukuje doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Jeśli masz doświadczenie w księgowości, jesteś zorganizowana/y i szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, zapraszamy do aplikowania!

  • Zakres obowiązków

    • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
    • Kontrola i analiza dokumentów księgowych
    • Współpraca z urzędami oraz instytucjami zewnętrznymi
    • Obsługa programów księgowych

  • Wymagania

    • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym
    • Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
    • Znajomość programu Optima
    • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub pokrewne - mile widziane
    • Samodzielność, dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji