Kariera

Analityk Rynku

20.09.2024
Warszawa

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora OZE, poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Rynku. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne dla szerokiego grona odbiorców, zarówno w kraju, jak i za granicą. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i wesprze dalsze działania firmy.

  • Zakres obowiązków

    • Zbieranie, pozyskiwanie i przetwarzanie danych z różnych zewnętrznych źródeł informacji,
    • Bieżące śledzenie i analiza sytuacji rynkowej w branży OZE w Polsce i za granicą,
    • Opracowywanie rekomendacji oraz sugestii wspierających podejmowanie decyzji biznesowych,
    • Monitorowanie konkurencji oraz analizowanie potencjalnych kierunków ekspansji,
    • Ścisła współpraca z innymi działami w celu wsparcia strategii sprzedażowych i rozwojowych,

  • Wymagania

    • 2 lata doświadczenia w analizie rynku odnawialnych źródeł energii,
    • Zaawansowana znajomość MS Excel, w tym umiejętność pracy z dużymi zestawami danych,
    • Wysoka umiejętność tworzenia precyzyjnych raportów, selekcji i interpretacji danych rynkowych,
    • Gotowość do pracy stacjonarnej,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pozyskiwanie informacji,
    • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w dynamicznym zespole, a także samodzielność w działaniu,
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunku z zakresu zarządzania, ekonomii lub finansów,

  • Oferta

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie i dynamicznej branży,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Kartę sportową,
    • Dofinansowanie do wypoczynku,