Kariera

Automatyk

19.04.2024
Kluczbork

    Firma z branży technologicznej specjalizuje się w produkcji i rozwoju komponentów do systemów okiennych, drzwiowych oraz wentylacyjnych. Założona w pierwszej połowie XX wieku, przedsiębiorstwo to zyskało reputację dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które znacząco poprawiają komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Działalność firmy obejmuje nie tylko produkcję i sprzedaż, ale również intensywne prace badawczo-rozwojowe, które pozwalają na ciągłe doskonalenie oferowanych produktów. Firma jest znana z dbałości o detale oraz wysokiej jakości swoich wyrobów, co przyczynia się do jej silnej pozycji na rynku międzynarodowym.

  • Zakres obowiązków

    • Analizowanie pracy maszyn oraz utrzymywanie ciągłości ruchu.
    • Diagnozowanie i naprawianie maszyn oraz układów sterowania.
    • Modernizowanie i tworzenie nowych maszyn oraz stanowisk produkcyjnych.
    • Konserwowanie i przeprowadzanie okresowych przeglądów prewencyjnych maszyn.
    • Analizowanie programów i diagnozowanie układów sterowania PLC i robotów.
    • Wykonywanie prostych prac elektrycznych i montażowych.
    • Programowanie robotów przemysłowych.
    • Uruchamianie układów sterowania nowych i modernizowanych maszyn.
    • Współpracowanie z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu oraz projektów i nowych uruchomień.
    • Demontowanie i montowanie maszyn i urządzeń wymagających serwisu lub naprawy.

  • Wymagania

    • Minimum roczne doświadczenie na tożsamym stanowisku.
    • Wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie mechatroniki lub automatyki.
    • Umiejętności w diagnozowaniu problemów technicznych maszyn, w tym doświadczenie z programowania sterowników PLC (SIEMENS S5/S7).
    • Dobra znajomość mechaniki, automatyki i technologii pneumatycznych.
    • Doświadczenie w technicznej obsłudze zautomatyzowanych maszyn i urządzeń.
    • Zdolność do pracy zarówno indywidualnie, jak i w zespole.
    • Dobre umiejętności komunikacyjne.
    • Mile widziana jest znajomość języka niemieckiego.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Interesującą pracę pełną wyzwań w dynamicznym i profesjonalnym zespole.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, które odpowiada Twoim kwalifikacjom i zaangażowaniu.
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.
    • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
    • Szansę na aktywne uczestnictwo w realizacji projektów.