Kariera

Export Manager

29.05.2024
Polska

    Naszym Klientem jest właściciel marki z obszaru elektroniki użytkowej. Jako pracodawca, ta organizacja cieszy się opinią oferującej stabilne środowisko pracy, wspierające rozwój osobisty i zawodowy swoich pracowników. Firma kładzie duży nacisk na kulturę pracy zorientowaną na zespół, gdzie inicjatywa i kreatywność są wysoko cenione.

    Jesteś gotowy na nowe wyzwania i rozwój rynków, na których już zdobyłeś doświadczenie? Czekamy na Ciebie! Nasz Klient oferuje dużą autonomię, dając Ci swobodę w kształtowaniu strategii oraz realizacji celów. Jeżeli jesteś osobą, która chce mieć realny wpływ na wyniki firmy i nie boi się ambitnych zadań, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

  • Zakres obowiązków

    • Współtworzenie strategii eksportowej na wybrane rynki (te, w których masz doświadczenie, szczególnie mile widziane są Hiszpania, Portugalia, Włochy, Słowenia, Chorwacja, Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia, Francja, DACH).
    • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach międzynarodowych.
    • Analiza rynków oraz konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
    • Reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych oraz innych wydarzeniach branżowych.
    • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesu eksportu.

  • Wymagania

    • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej.
    • Doskonała znajomość rynków, na których masz doświadczenie.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętność samodzielnej pracy oraz wysokie kompetencje organizacyjne.

  • Oferta

    • Pracę hybrydową - większość zdalnie (1/2 dni w tygodniu w biurze, lub inny tryb, do ustalenia - biuro w Kielcach).
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i objęcie stanowiska Dyrektora Eksportu.
    • Samochód służbowy.
    • Dużą autonomię w działaniu oraz wpływ na rozwój międzynarodowej sprzedaży.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.