Kariera

Inżynier ds. produktu/projektowania i rozwoju produktu

02.07.2024
zachodniopomorskie

    Naszym Klientem jest firma znana z produkcji wysokiej jakości wyposażenia wnętrz. Jako pracodawca, ta firma cieszy się uznaniem za swoje podejście do innowacji i dbałość o zrównoważony rozwój. Poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera/Specjalisty, która będzie odpowiedzialna za rozwój nowych produktów oraz doskonalenie istniejących produktów i akcesoriów, pod względem funkcjonalności i formy produkowanych w fabrykach i u dostawców firmy. Kandydat na to stanowisko będzie również koordynował projekty związane z produktami i akcesoriami, zarządzał dokumentacją techniczną oraz uczestniczył w projektach rozwoju produktów lub zarządzał nimi.

  • Zakres obowiązków

    • Wykonywanie projektów, dokumentacji oraz monitorowanie projektów w wyznaczonej kategorii produktowej.
    • Tworzenie modeli 3D na podstawie projektów proponowanych przez zewnętrznych projektantów, dostosowując projekt do wymagań i obowiązujących norm.
    • Zapewnienie możliwości produkcyjnych poprzez kontakt z fabrykami i dostawcami.
    • Składanie wniosków o prototypy do odpowiednich fabryk, dostarczając niezbędną dokumentację 3D i dokumentację techniczną.
    • Opracowywanie specyfikacji produktu, dokumentacji określającego charakterystykę produktu lub komponentu.
    • Przygotowywanie dokumentacji związanej z projektem: katalogi produktów, karty danych produktów, bilans otwarcia produkcji, specyfikacje produktów.
    • Projektowanie szkiców instalacji, instrukcji użytkownika i gwarancyjnych dla grafików, aby mogli je poprawnie stworzyć.
    • Dokumentowanie zmian projektowych proponowanych przez różne działy w wyniku działań ciągłego doskonalenia, incydentów rynkowych lub redukcji kosztów.
    • Definiowanie i przeprowadzanie niezbędnych testów do zatwierdzenia prototypów, bezpośrednio lub za pośrednictwem personelu laboratorium testowego, fabryki, laboratorium R&D lub zewnętrznych laboratoriów.
    • Przygotowywanie dokumentu zatwierdzającego lub odrzucającego prototyp poprzez analizę produktu na podstawie testów przeprowadzonych na prototypach i wydanie tego dokumentu do fabryk, działu Marketingu, zakupów i innych zaangażowanych działów.
    • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat norm obowiązujących dla produktu, znaków jakości oraz wewnętrznych regulacji, które wpływają na rynki, na których produkty są sprzedawane.

  • Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany tytuł inżyniera.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
    • Wiedza na temat materiałów i procesów rozwoju produktów.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami CAD 3D, mile widziane SolidWorks i NX.
    • Umiejętność zarządzania dokumentacją techniczną oraz tworzenia specyfikacji produktów.
    • Znajomość procesów testowania laboratoryjnego i walidacji prototypów.
    • Umiejętność prowadzenia technicznych rozmów i uzgodnień z różnymi działami firmy.
    • Kreatywność, dbałość o szczegóły oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
    • Pracę w międzynarodowej organizacji w strukturach globalnych.
    • Możliwości rozwoju, angażowania w projekty.
    • Pracę w trybie stacjonarnym lub hybrydowym - do ustalenia zgodnie z oczekiwaniami kandydata.

    Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.